Euro-Center

Euro-Center, seyahat sigortası ve asistans şirketlerine her kıtadaki servis ve asistans ağı ile hizmet sunmakta olup, en iyi ve en doğru tedavinin, mümkün olan en uygun fiyata gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Euro-Center dünyanın en büyük hasar ve maliyet yönetimi ağlarından biridir. Yıllık ortalama 160.000 tane vaka işleme almakta ve de EUR 100.000.000 ‘nun üzerinde ciro yapmaktadır. Müşterileri arasında Avrupa’nın lider asistans ve seyahat sigortası şirketleri yer almaktadır.

Euro-Center’ ın bu başarısının anahtarı ise, merkezi değil, yerel olarak faaliyet göstermesi ve sektöre yönelik bilgisi, uzman personeli, müşteri odaklılığı, vaka sürecindeki nitelikli ve şeffaf yaklaşımıdır.

İş birlikleri, uluslararası ağ oluşturma ve yerel bağlantılar, seyahat sigortası hizmetiyle doğrudan ilgilidir.

Anlaşmazlıklar meydana geldiğinde bile tedarikçileri karşısında, Euro-Center güvenilir bir iş ortağı olarak kabul görmektedir. Bunun esas nedeni de Euro-Center medikal ekibinin, doktorlar ve hastanelerle kurduğu profesyonel iletişimi olup, tedavi ve finans anlamında düşük ücretlerle sorunsuz hizmet sağlamasıdır.